wtorek, 10 września 2013

68.

najtrudniejsze w takim wracaniu po bardzo długim nie pisaniu, jest i wbicie się na nowo w rytm i odpowiedzenie sobie na pytanie: czy nadrobić teraz wszystkie zaległości czy ruszyć z pisaniem po prostu z "tu i teraz". w tym przypadku postanawiam opowiedzieć się w sposób zdecydowany za drugą opcją, bo przecież za chiny ludowe bym już tu nie wróciła ;)

drutowo staram się nadrabiać stracony czas, dzięki czemu mam popisowo rozgrzebanych kilka projektów. nic przecież tak nie cieszy jak rzucenie się na zupełnie nowy motek po pokonaniu 1/2 lub 2/3 dotychczasowego projektu. za każdym razem łudzę się, że ta "malutka odskocznia" pozwoli mi z nową energią dotrzeć do końca obu tych projektów. ha ha ha. z litości dla samej siebie nie pokuszę się o wypisanie wszystkich tych odskoczni, które z coraz większym trudem usiłuję upchnąć w filcowym koszyku, który miał pierwotnie mieścić tylko motki na "właśnie robioną" robótkę. 

daję więc sobie dwa tygodnie na skończenie balmy i bezpaskowego ravello. a jak nie skończę i zacznę coś nowego to będę łoś.


p.s. a propos mojego wcześniejszego posta ;) :

5 komentarzy:

 1. :-D no, nareszcie! już myślałam, że się nie doczekam! a tu taka miła niespodzianka o 2 w nocy :-)
  uściski, nie bądź łoś!

  OdpowiedzUsuń
 2. miło znowu Cię czytać też miałam zastój i kilka miesięcy posuchy ale też już wróciłam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że udało mi się być na dzisiejszym spotkaniu robótkowym. Było naprawdę super. pozdrawiam
  Noelka

  OdpowiedzUsuń