sobota, 25 czerwca 2011

25.

najpierw miałam napisać wczoraj na dobranoc (wybrałam jednak dokańczanie czytania powieści dennisa lehane'a), a potem przy dzisiejszej południowej kawie (znowu wybrałam dennisa lehane'a bo wczoraj zasnęłam 20 stron przed końcem książki) - jak widać niewiele z tego wyszło. piszę wiec teraz, kuszona przez druty (leżące po mojej prawej) i kolejną książkę (leżącą po mojej lewej) oraz kota (tuż przy moich kolanach).. to był intensywny tydzień. pierwszy tydzień istnienia naszego sklepu w sieci, pierwszy tydzień obserwowania efektów naszej pracy, reakcji na nasze pomysły różnego typu. tydzień, w którym musieliśmy uczyć się zmieniać swój grafik dnia, dostosowywać do pracy na dwa etaty. to był fajny tydzień, naprawdę fajny :) nareszcie poczuliśmy jak spada nam z serca wielki kamień.
odkryłam też dziś dlaczego drops baby merino tak bardzo nam się nie sprzedaje - zapomnieliśmy go wrzucić do sklepu :) ot, i kolejna zagadka wszechświata została rozwikłana ;)

6 komentarzy:

 1. dobrze, że to był fajny tydzień :)
  życzę, żeby kolejne były coraz fajniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. no nieźle:))
  a co tam jeszcze macie w "zanadrzu"?:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Też czekam na kolejne takie znaleziska :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj dostałam przesyłke z moteczkami-no piękne po prostu.Bardzo ale to bardzo dziękuję za próbki- co innego patrzec w monitor choćby nie wiem jak długo a co innego dotknąć,pomiziać,zobaczyć naocznie co to jest :) Już terz wiem jaki będzie następny zakup.Jeszcze raz dzięki.Pozdrawiam melicent

  OdpowiedzUsuń
 5. w zanadrzu mamy już tylko kilka kolorów muskata.
  i wysłane zamówienie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. melicent, jaki będzie? jaki? :)

  OdpowiedzUsuń