środa, 8 czerwca 2011

przedwakacyjna rozdawajka :)

na nową właścicielkę, bądź nowego właściciela, czekają cztery motki echo z ornaghi filati. jest to 100% bawełna merceryzowana w kolorze ciemnego granatu wchodzącego w popiele. każdy z motków ma 150gr i 435m.

żeby wziąć udział w losowaniu należy:
po pierwsze: zostawić komentarz pod tą notatką - do losowania trafia pierwsza kartka z imieniem
po drugie: wrzucić informację o candy na swoim blogu - do losowania trafia druga kartka z imieniem

losowanie 19. czerwca, jak już się zwlekę z łóżka i wypiję poranną kawę z mlekiem, czyli o 12h00 :)


UPDATE: w przypadku nie posiadania bloga ("po drugie") do losowania trafia tylko jedna kartka z imieniem, ale trafia :)

UPDATE 2: osoby nie posiadające bloga bardzo proszę o zostawienie do siebie maila - w przypadku wylosowania jakoś muszę Was potem znaleźć :)

UPDATE 3: zapisywać się można do 19.06. do godziny 8h00 - będę potrzebowała duuuużo czasu na wypisanie losów :)

17.

zrobiłam sobie próbkę i jutro zaczynam geodesic'a z okrutnie ciemnego zielonego malabrigo lace. wiem, że zajmie mi sporo czasu, bo nie działam ostatnio z prędkością rakiety, ale tak bardzo się cieszę, że jestem coraz bliżej stania się jego posiadaczką :) spodziewajcie się więc "tysiąca pytań do.." bo moja kumatość potrafi szwankować w sposób godny podziwu ;) w planach na najbliższy miesiąc mam też hanami (wyłącznie motyw płatków, bo mimo iż koncepcja tego szala sama w sobie jest rewelacyjna to jednak w praktyce niekoniecznie do mnie przemawia ;)) z lace scruptious (do kupienia tu) w kolorze fajnego zgaszonego różu. na hanami zresztą też już od dawna się czaję - rozmaślam się nad nim, wczytuję we wzór, wszystko już wiem, odkładam na-za-dwa-dni.. i mijają dwa tygodnie, kiedy to znów zaczynam się rozmaślać, wczytywać.. kurczę, a może to hanami jutro zacząć..? no i same widzicie jak to ze mną jest ;)